Restaurace u Buchlovského zámku

Nachází se v atraktivní lokalitě města Buchlovice v těsné blízkosti zámku, patřícího k nejvýznamnějším barokním šlechtickým sídlům na území České republiky, obklopeného překrásnou barokní zahradou. Skvělé renomé si získala díky rodinné atmosféře a vynikající české a moravské kuchyni, jíž dominují pečené kachny, husy a selátka. V letní sezóně je oblíbená zejména díky prostorné útulné zahrádce. Vyhlášená je rovněž díky populárním grilovaným specialitám a závanu exotiky v delikátní nabídce středomořské a arabské kuchyně.

Hotel Buchlov

Stylový hotel Buchlov je součástí romantické, chráněné krajinné oblasti Chřibů. Jeho nedílnou součástí je restaurace, zaměřující se na originální a přitom tradiční českou a moravskou kuchyni s důrazem na kvalitní suroviny, vysokou kvalitu a vizualizaci. Dbáme na to, aby servírovaná jídla byla potěchou nejen pro chuťové pohárky hostů, ale také pro jejich oči.

http://hotelbuchlov.cz/

Ranč Kostelany

Restaurace Saloon byla otevřena v roce 2002 a celkově nabízí posezení až pro 120 osob. Součástí restaurace je salonek Western s kapacitou až 50 míst, který lze využít k uspořádání oslav, večírků či firemních a společenských akcí. V restauraci Saloon je připojení k WiFi zdarma. Saloon je nekuřáckou restaurací, v níž hraje pohodová hudba dokreslující atmosféru Ranče. Kromě stálé nabídky poctivých jídel z čerstvých surovin, připravovaných dle tradičních receptur a postupů, nabízíme i tematické gastronomické víkendy.

http://www.kostelany.cz

Scroll to Top