Kamínka

Rekreační areál Kamínka Roštín se nachází uprostřed Chřibských lesů, 17 km jihozápadně od města Kroměříž. Okolím vedou řádně značené turistické stezky, cyklotrasy i hipostezka. Pravidelně se zde pořádají různé sportovní, kulturní, školní, rodinné a firemní akce. Najdete tu stylovou Jelínkovu restauraci se zastřešenou venkovní terasou, ale také umělou víceúčelovou sportovní plochu. Areál nabízí mnoho variant ubytování.

Lesní penzion Bunč

Lesní penzion BUNČ se nachází uprostřed severovýchodního hřebene Chřibů ve výšce 479 metrů nad mořem na hranici okresů Kroměříž a Uherské Hradiště. Význam této lokality umocňuje řada dobře značených turistických cest pro pěší horské túry a cykloturistiku v celé oblasti pohoří Chřibů. V rekonstruovaném penzionu certifikovaném na 3* SUPERIOR je možno využít ubytování v jedno-, dvou- a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, přípojkou na internet a televizí.

Penzion Baloncentrum

BalonCentrum Břestek poskytuje komplexní a jedinečné zázemí pro provozování vyhlídkových letů balónem, včetně možnosti ubytování, restaurace, relaxace, školící místnosti, nabídky uspořádání teambuildingů a dalších volnočasových aktivit. Penzion nabízí možnost ubytování pro 28 osob v nových dvou- a čtyřlůžkových pokojích hotelového typu. Každý z pokojů je vybavený sprchou, toaletou, LCD televizí a klimatizací. Po celém penzionu se připojíte k internetu prostřednictvím WiFi.

Hotel Buchlov

Stylový hotel Buchlov je součástí romantické, chráněné krajinné oblasti Chřibů. Část pokojů je přestavěna ze stodoly nebo stáje, čímž získávají své charakteristické kouzlo. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, WiFi připojením, minibarem a vysoušečem vlasů. Pro nejmenší je k dispozici dětská postýlka. Příjemné prostředí Wellness Spa vás překvapí jednoduchostí a účelností. Můžete si sami zvolit, zda chcete relaxovat ve společných prostorách nebo v soukromí. Hotelové wellness nabízí finskou saunu, whirlpool a venkovní vyhřívaný bazén.

Zikmundov

Penzion Zikmundov se nachází v samém srdci přírodního parku Chřiby a je neodmyslitelnou součástí historického statku Zikmundov. Ten v minulosti patřil šlechtickému rodu Berchtoldů, pánů z Buchlova. Budova penzionu prošla v roce 2013 rozsáhlou rekonstrukcí dle originálních návrhů architekta Luďka del Maschia, který je autorem řady veřejných i soukromých staveb, jež vynikají jistou nepředvídatelností, kreativním použitím nezvyklých materiálů a prostorovou hravostí.

Scroll to Top